Робота з банківськими виписками
В меню програми перейти: Фінансові операції → Робота з банківськими виписками →Банківська виписка
Відкриється вікно:
Одразу відкривається на вкладці Пошук по виписках, по яким можна знайти електронні оплати, якщо ввести в пошук відомі вам дані: розрахунковий рахунок, суму, номер платіжного доручення, область дат. Після цього, нажати на кнопку "Пошук" і у вікні будуть відображені необхідні виписки з клієнт банку по заданим параметрам.
Також через це меню можна Завантажити виписки, нажати на кнопку, выдкриється вікно:
"Вибрати файл" — обираємо шлях, де знаходиться необхіднийфайл (формату dbf) та нажати — "Імпорт до бази даних". Після імпорту, відкриється вікно з результатом завантаження (список платіжних документів).
Якщо напроти платіжного документу стоїть галочка, це означає, що під ці платіжні документи створено реєстр, якщо стоїть галочка виділена зеленим фоном — ці кошти рознесено на абонента.
Під відповідні платіжні документи потрібно завантажити реєстри.
Можна завантажити 3ма способами:
1) У вікні "Робота з банком" нажати кнопку "Завантажити реєстри", отримаємо:
вибрати потрібний шлях до папки з файлами реєстрів, нажати ОК, в результаті будуть завантажені реєстри під відповідні платіжні документи.
2) Створення реєстру вручну. Шукаємо платіжні документи, по яким треба занести: у вікні "Робота з банком" вводимо точні дані, які відомі (Рр, сума, №ПД, Датавід.. до) і нажимаємо "Пошук", після чого отримаємо список платіжних документів. Далі нажати на кнопку "листок з ручкою"
відкриється вікно "Редагування проводок", нажимаємо "+"
далі вносимо інформацію по платежам відповідно реєстрам (особовий рахунок, суму) і нажати "Зберегти".
3) Шукаємо платіжні документи, по яким треба занести: у вікні "Робота з банком" вводимо точні дані, які відомі (Р/р, сума, № ПД, Дата від... до) і нажати "Пошук", після чого отримаємо список платіжних документів. Далі нажати на кнопку "з коричневою стрілочкою"
після чого отримуємо вікно "Імпорт DBF", вибрати конкретний потрібний файл і нажати кнопку "Імпорт БД", воно обновиться і напроти платіжного документу з'явиться галочка.
Ті реєстри, що ми створили, потрібно рознести по абонентам. Для цього переходимо на вкладку "Пошук по реєстрам", вводимо відповідні параметри і нажати "Пошук", отримаємо список реєстрів.
Якщо в графі "Пров." напроти рееєстру стоїть пустий квадратик, це означає що реєстр не проведено, але його можна провести. Для цього в пустий квадратик, ставимо галочку і нажимаємо кнопку "Провести відмічені реєстри". Там де немає пустого квадратика — означає що реєстр проведений.
"Пошук по проводкам" - пошук проводок по конкретним параметрам ( Операція, сума, ОР, платник, банк, № ПД, дата від...до.. ) - нажимаємо "Пошук".
Також за допомогою меню - робота з банком — можна розглянути невизначені платежі та непроведені лічильники.
Робота з невизначеними платежами. Якщо маємо список невизначених платежів, по ним треба проставити конкретні особ. рахунки, далі - "Зберегти"
Вкладка "Експорт платників, нарахувань та лічильників" (Знаходиться: Фінансові операції — Робота з банківськими виписками - Експорт платників, нарахувань та лічильників) використовується для зберігання файлів на диску, має такий вигляд при натисканні на неї:
1) Спочатку нажати на кнопку "папка" - з'являється шлях для вибору його зберігання:
Нажати - ок.
2) Обираємо скількома файлами буде збережено "платники, нарахування, лічильники" - одним файлом або трьома (всі окремо)
3) Обираємо формат, в якому буде збережено файл:
4) Вибираємо необхідний період:
Після цих дій, нажати "ок", після чого файл(и) будуть збережені у вибраній папці.